EU logo  Mesto Hodonin

Katalog
sociálních služeb

HODONÍNSKA

vyhledat službu

Co jsou sociální služby?

Sociální služby nabízí profesionální pomoc osobám, které se ocitly v obtížné životní situaci. Jsou poskytovány zdarma nebo za úhradu, přesné informace o ceně služby naleznete v detailu jednotlivé služby. Službu můžete vyhledat podle situace, ve které se nacházíte, podle místa Vašeho bydliště nebo podle druhu sociálních služeb. Začněte výběrem cílové skupiny, pro kterou hledáte vhodnou službu. Poté zvolte oblast, kterou chcete řešit, (viz potřeby). Dále můžete zúžit výběr například podle místa Vašeho bydliště, způsobu poskytování služby nebo podle druhu služby. Podrobné informace o službě získáte kliknutím na název vybrané služby v nabídnutém seznamu.
V seznamu nabízených služeb také můžete označit ty služby, které vás zaujaly, a vytisknout si základní informace o nich.

pro více informací nás kontaktujte

Akce

Dotace registrovaným sociálním službám

13.09.2018

Byl zveřejněn program přidělování dotací pro registrované sociální služby na rok 2019. Podání žádostí bude probíhat od 5.10 do 31.10.2018.

Vytvoření stránek

13.09.2018

Stránky byly vytvořeny v rámci projektu "Posílení spolupráce a rozvoj kompetencí veřejné správy a dalších organizací k začleňování ohrožených skupin ve správním obvodu ORP Hodonín", který je spolufinancován ze státního rozpočtu ČR a Evropského